Aktualności

Puchar Portu Jachtowego Nieporęt... 2012-06-18

W minioną sobotę i niedzielę mieliśmy przyjemność organizować (po raz drugi z rzędu) regaty o Puchar Portu Jachtowego Nieporęt, zaliczane do rankingu NSKO dla grup A i B. Pogoda dopisała - w tym roku obyło się bez burzy:-). Na starcie stanęło 53 zawodników z 9 klubów w grupie B i 29  z 12 klubów w grupie A.  Rozegrano 6 zaplanowanych wyścigów. W grupie A bezkonkurencyjna okazała się Agnieszka Łapińska z WTW, drugie miejsce zajął zawodnik Yacht Klubu Stal Gdynia Michał Sawicki, a trzeci był Piotr Ostrowski z UKS FIR Warszawa, w grupie B zwyciężył Jakub Sztoroch z Yacht Klubu Stal Gdynia, drugi był Rafał Radecki z MKS 2 Warszawa, a na trzecim miejscu uplasowała się Magda Placzke z UKS FIR Warszawa.

Szóstka najlepszych w każdej z grup otrzymała upominki ufundowane przez Port Jachtowy Nieporęt i firmę SLAM, a najmłodsi w grupie B puchary ufundowane z programu NIVEA Błękitne Żagle.

Relację na żywo ze zmagań na wodzie można było śledzić na naszej stronie: http://regaty-zegrze.pl/index.php?id=live, a filmiki z wody niemal on-line dostępne były na naszym FB

Już od piątku kolejne zawody na Zegrzu - tym razem tylko dla grupy A - II Eliminacja do OOM. Też będzie na żywo...

Zapraszamy do Portu Jachtowego Nieporęt!

Wyniki gr. A

Wyniki gr. B

Galeria

Galeria FB

powrót do poprzedniej strony
 
 
 

do góry